درباره ما

شرکت خدمات سخت‌افزار و نرم‌افزار سپیدگستر نوین فارس با نام تجاری «گروه مهندسی فناوری اطلاعات آرما» (ArMa Information Technology and  Service) در آبان‌ماه سال 1381 و با شماره ثبت 12859 توسط مهندس آرمین کامفیروزی کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات ثبت و از همان زمان فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، تامین تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، راه‌اندازی و پشتیبانی انواع شبکه، فروش محصولات مرتبط با حوزه رایانش و فناوری اطلاعات، و مشاوره و ارائه راهکارهای فنی آغاز کرد. به منظور ارتقاء سطح تخصص، دانش و توان فنی متخصصان و همچنین آماده‌سازی بستری حرفه‌ای برای ارائه خدمات نو، در یک دوره فعالیت‌های خود را کاهش داد. در سال 1392 با هدف تسهیل در معرفی ساده‌تر در ارائه خدمات به مشتریان، حضور شاخص‌تر در بازار و همچنین به‌روزرسانی و گسترش تنوع فعالیت‌ها، نام تجاری «گروه مهندسی فناوری اطلاعات آرما» برای این شرکت انتخاب شد و با اهدافی والاتر و دانش و بلوغ سازمانی رشدیافته‌تر فعالیت‌های خود را ادامه داد.

 جلب رضایت مشتری و پاسخ‌گویی و شفافیت در برخورد با کاربران را همواره در رأس اهداف ما بوده و تمامی تلاش‌ها و کوشش‌های خود را در این راستا سازمان‌دهی کرده ‌ایم. احترام به مشتریان، همکاران و حتی رقبا، صداقت، رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای، هم‌گام بودن با فن‌آوری‌های روز و حرکت پرشتاب همسو با نیازهای بازار، بخشی از ارکان اصلی از نظر مدیریت مجموعه بوده که در طی سالیان متمادی، ضامن بقاء و پیشرفت آن بوده است. افتخار می‌کنیم که از همان ابتدا با احترام به نظرات کاربران و مشتریان و با بهره‌گیری از پیشنهادات و انتقادات سازنده‌ی متخصصین، همواره در جهت توسعه و تکمیل خدمات تخصصی در حوزه فاوا کوشا بوده‌ایم و تعالی شرکت را در گرو همین پویایی می‌دانیم. تضمین سیاست شرکت در حوزه‌ی مشتریان، رضایت مشتریان فعلی شرکت بوده، که ما آن‌ها را به عنوان سرمایه‌های اصلی و شرکای خود می‌دانیم.

اکنون پس از گذشت بیش از 14 سال تجربه و تخصص، گروه مهندسی فناوری اطلاعات آرما با بهره‌گیری از تیمی از افراد تحصیل‌کرده و مجرب و تکیه بر دانش روز جهان در زمینه‌های گوناگون آموزشی، طراحی و تولید نرم‌افزار، طراحی و توسعه وب‌سایت، تهیه آموزش‌های تخصصی، ارائه راهکارهای گوناگون سخت‌افزاری و مدیریتی ارتباطات و شبکه، تحقیق و توسعه علمی در حال خدمت‌رسانی به افراد، سازمان‌ها و موسسات مستقر در کشور عزیزمان ايران می‌باشد.