قوانین و مقرارت

شرایط و قوانین دریافت خدمات آنلاین از گروه مهندسی فناوری اطلاعات آرما:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمایید.

ثبت سفارش کاربران در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گروه مهندسی فناوری اطلاعات آرما از سوی کاربر است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خرید اینترنی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش اقدام نماید.

هنگامی که شما خرید آنلاین انجام می دهید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به گروه مهندسی فناوری اطلاعات آرما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت تا حداکثر یک روز (کاری) از طریق ایمیل به درخواست شما پاسخ دهد.

 گروه مهندسی فناوری اطلاعات آرما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

 گروه مهندسی فناوری اطلاعات آرما متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

 گروه مهندسی فناوری اطلاعات آرما به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی 16 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت گروه مهندسی فناوری اطلاعات آرما به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.